Pakiety promocyjne rehabilitacja

Na czym polega
rehabilitacja i fizjoterapia

Rehabilitacja (łac. re – na nowo; habilis – sprawny) stała się nieodzowną składową procesu usprawniania leczniczego, oznacza zespół działań, które mają na celu przywrócenie lub kształtowanie u człowieka niepełnosprawnego utraconych funkcji.

Fizjoterapia zajmuje się całościową oceną uwzględniając możliwości ruchowe pacjenta oraz podnoszeniem jakości jego życia. Uwzględnia takie sfery oddziaływań jak: profilaktykę, terapię, interwencję terapeutyczną, działania usprawniające oraz rehabilitację. Ma ona na celu zapewnienie dobrostanu fizycznego, psychicznego, emocjonalnego oraz społecznego.

Metody stosowane w fizykoterapii zaliczane są do naturalnych metod leczniczych, ponieważ wykorzystują fizjologiczne mechanizmy organizmu na oddziaływanie bodźcami fizykalnymi.

Jakie pakiety

oferujemy w Biovenie?

W celu uzyskania optymalnego efektu leczniczego, zabiegi rehabilitacyjne realizowane są zazwyczaj w cyklach kilkunastodniowych, zgodnie z indywidualnymi zaleceniami lekarza lub fizjoterapeuty. W przypadku wykonywania zleconych zabiegów prywatnie, stworzyliśmy pakiety rehabilitacyjne obejmujące 10 lub 15 dni zabiegów w promocyjnych cenach.

Zapraszamy do zapoznania się z pakietami dostępnymi w naszych placówkach w Ożarowie Mazowieckim oraz Milanówku, które dostępne są również w formie Voucherów do podarowania osobie bliskiej.

NAZWA PAKIETUWażność pakietu od dnia zakupuCENA PAKIETU
OŻARÓW MAZOWIECKI
10x fizykoterapia (wybrany zabieg) 90 dni200 PLN
15x fizykoterapia (wybrany zabieg) 90 dni285 PLN
10x krioterapia miejscowa90 dni220 PLN
15x krioterapia miejscowa90 dni345 PLN
10x kąpiel wirowa kończyn górnych/dolnych90 dni270 PLN
15x kąpiel wirowa kończyn górnych/dolnych90 dni420 PLN
10x ćwiczenia na sali90 dni500 PLN
MILANÓWEKWażność pakietu od dnia zakupuCENA PAKIETU
2 rodzaje zabiegów fizykalnych 10 dni zabiegów 90 dni420 PLN
3 rodzaje zabiegów fizykalnych
10 dni zabiegów
90 dni580 PLN

 

Jak korzystać

z pakietów rehabilitacyjnych?

Rozpoczęcie zabiegów i ćwiczeń rehabilitacyjnych powinno odbywać się niezwłocznie po stwierdzeniu dysfunkcji układu ruchu.  Pakiety rehabilitacyjne Bioveny, należy wykorzystać w ciągu 90 dni od jego zakupu, ilość i częstotliwość najlepiej ustalić z lekarzem lub fizjoterapeutą. Umawianie wybranych zabiegów możliwe jest osobiście lub telefonicznie z naszymi Fizjoterapeutami. W przypadku choroby lub losowych zdarzeń uniemożliwiających odbycie umówionych zabiegów, należy powiadomić personel Bioveny o konieczności zmiany terminów.

Prosimy przed zakupem, o zapoznanie się z regulaminem sprzedaży.

REGULAMIN SPRZEDAŻY:

Pakietów rehabilitacyjnych Milanówek

Pakietów rehabilitacyjnych Ożarów Mazowiecki