Certyfikat Akredytacji Podstawowej Opieki Zdrowotnej

Miło nam poinformować wszystkich naszych Pacjentów, że dzięki staraniom Personelu Bioveny, otrzymaliśmy CERTYFIKAT AKREDYTACYJNY PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ.

Akredytacja jest to forma oceny zewnętrznej pracy placówki, której warunkiem uzyskania, jest pozytywna ocena w ramach tzw. przeglądu akredytacyjnego dokonywanego przez zespół wizytatorów z Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, podlegająca Ministerstwu Zdrowia.

Akredytacja określa standardy oraz poziom jakości i bezpieczeństwa świadczenia usług realizowanych przez placówki medyczne. Posiadanie akredytacji jest potwierdzeniem wiarygodności placówki oraz spełnienia przez nią wielu ściśle określonych wymogów z obszarów zarządzania administracyjnego oraz medycznego.

Na podstawie pozytywnej rekomendacji Rady Akredytacyjnej udzielono Biovenie akredytacji na kolejne trzy lata czego potwierdzeniem jest podpisany przez Ministra Zdrowia w dniu 14 marca 2022 r. Certyfikat nr: 2022/P/25. Uzyskanie Akredytacji potwierdza spełnianie przez nasze placówki najwyższego poziomu jakości świadczonych usług w ochronie zdrowia.

Naszą misją jest: “POSTAW NA ZDROWIE – ZATROSZCZMY SIĘ O NIE WSPÓLNIE”.