SZKOLENIE Z PIERWSZEJ POMOCY

Szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy dorosłym:

Kurs podstawowy, trwający 4-5 godzin zaznajamiający kursantów z udzielaniem pomocy osobom nieprzytomnym i nieoddychających. Podczas szkolenia kursanci zapoznają się z prawidłowym wyposażeniem apteczki, stosując jej wyposażenie podczas ćwiczeń postępowania w urazach. Program szkolenia dotyczy również obsługi defibrylatora AED, postępowania w stanach nagłych oraz postępowania w przypadku zakrztuszeń. Organizowane są dla grupy minimum 6 pracowników w siedzibie firmy.

 

Szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy dzieciom oraz niemowlętom, tzw. „kurs pediatryczny”:

Kurs podstawowy, trwający 4-5 godzin zaznajamiający kursantów z udzielaniem pomocy dzieciom oraz niemowlętom, uwzględniając specyficzne stany nagłe w pediatrii. Kurs dodatkowo zawiera naukę postępowania w przypadku urazów u dzieci, z uwzględnieniem tych, których dzieci mogą doznać m.in. w domu. Szkolenie kierowane jest do młodych rodziców, ich rodzin, nauczycieli oraz opiekunów- organizowane w domu lub na terenie szkoły.

 

Szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy na drodze, tzw. „Ratownik-kierowca”:

Kurs zaawansowany, trwający 6 godzin, preferowany dla absolwentów szkolenia podstawowego. Szkolenie kierowane jest do kierowców i zaznajamia ich z bezpiecznym postępowaniem na miejscu wypadku, zarządzeniem miejscem zdarzenia, ewakuacją poszkodowanego z samochodu, opatrywaniem chorego wewnątrz pojazdu czy zdejmowaniu kasku motocykliści. Kurs ten polecany jest OSK jako obowiązkowe szkolenie dla kandydatów na kierowców podczas odbywanego szkolenia oraz dla firm, które zatrudniają kierowców.

Ceny szkoleń są ustalane indywidualnie, zależnie od ilości uczestników i zakresu.

W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu: +48 607 573 182

 

  CZY TWOJA FIRMA MA PODPISANĄ UMOWĘ NA BADANIA MEDYCYNY PRACY?

  Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o naszej ofercie dla Firm z zakresu Medycyny Pracy oraz szkoleń, prosimy o wypełnienie poniższego formularza

  Pola oznaczone * są obowiązkowe.

  Jestem zainteresowany/a:

  Liczba pracowników: *

  Preferowana forma kontaktu:

  Zaakceptowanie powyższych danych oznacza zgodę na ich przetwarzanie dla celów obsługi klienta Biovena sp. z o.o, zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018, poz. 1000).