Centrum medyczne biovena

Historia

Już od 1998 roku Centrum Medyczne Biovena z placówkami w Milanówku i Ożarowie Mazowieckim świadczy kompleksowe usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, medycyny rodzinnej, konsultacji specjalistycznych oraz rehabilitacji zarówno prywatnie, jak i w ramach ubezpieczeń zdrowotnych publicznych i indywidualnych. Przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych pacjentów.

O nas

W naszych przychodniach zapewniamy Państwu najlepszą opiekę zdrowotną oraz rehabilitacyjną. Posiadamy wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel.
O bezpieczeństwo oraz najwyższy poziom diagnostyki i leczenia pacjentów troszczy się zgrany zespół doskonałych specjalistów, a kwalifikacje personelu pomocniczego gwarantują miłą, spokojną atmosferę. Nasze przychodnie wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt medyczny, a pacjentów przyjmują specjaliści o wysokich kwalifikacjach z doskonałym przygotowaniem zawodowym.

Wiemy, że nie ma nic cenniejszego niż zdrowie, dlatego cenimy czas pacjentów i dbamy o ich komfort. W Centrum Medycznym Biovena zapomnisz o ciągłych kolejkach do lekarza, długim czasie oczekiwania i skomplikowanym procesie rejestracji. Do Państwa dyspozycji oddajemy przestronne gabinety lekarskie, nowoczesną pracownię rentgenowską oraz wspaniale wyposażony w sprzęt specjalistyczny zakład rehabilitacyjny.

30.03.2021 r. Biovena uzyskała certyfikat potwierdzający wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2015-10 w zakresie: Podstawowa Opieka Zdrowotna, Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna, Rehabilitacja, USG i RTG.

Naszym celem jest zapewnienie naszym Pacjentom kompleksowej opieki medycznej dzięki naszej wszechstronności oraz z pomocą profesjonalnego personelu medycznego.

Nasze motto to: “POSTAW NA ZDROWIE – ZATROSZCZMY SIĘ O NIE WSPÓLNIE”.

Na podstawie pozytywnej rekomendacji Rady Akredytacyjnej Biovena uzyskała Certyfikat Akredytacji Podstawowej Opieki Zdrowotnej na kolejne trzy lata, czego potwierdzeniem jest podpisany przez Ministra Zdrowia w dniu 14 marca 2022 r. Certyfikat nr: 2022/P/25. Uzyskanie Akredytacji potwierdza spełnianie przez nasze placówki najwyższego poziomu jakości świadczonych usług w ochronie zdrowia.

Biovena to

  • Prywatne gabinety lekarzy specjalistów
  • Wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel
  • Nowoczesna pracownia rentgenowska
  • Bogato wyposażone gabinety
  • Przyjemna atmosfera
  • Krótkie terminy wizyt
  • Konkurencyjne ceny

Skorzystaj z naszego 20 letniego doświadczenia , a otoczymy Cię opieką, na jaką zasługujesz.

Obsługujemy pacjentów