Nasz zespół

dr n. med. Anna Winiarska

Dermatolog-Wenerolog
Biovena Ożarów Mazowiecki
Wykształcenie:

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiej Akademii Medycznej (obecnie Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego)- 1997 oraz stypendystką Kliniki Dermatologii Uniwersytetu Benjamina Franklina w Berlinie (1999/2000). Efektem stypendium naukowo-badawczego dotyczącego projektu „Activity of nuclear receptor modifiers and cellular cross talk in the pilosebaceous units’’ były badania, które zostały opublikowane w prestiżowych czasopismach dermatologicznych.  Stopień doktora nauk medycznych uzyskała w 2000 roku na podstawie pracy „Wpływ agonistów i antagonistów receptorów jądrowych retinoidów na proliferację i zdolności angiogenne keratynocytów”

Doświadczenie zawodowe:

Specjalizację  w zakresie dermatologii i wenerologii uzyskała w 2007 roku.  Od początku swojej pracy zawodowej jest związana z Kliniką Dermatologii i Wenerologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie jest adiunktem. Prowadzi zajęcia z dermatologii i wenerologii ze studentami Wydziału Lekarskiego, Wydziału Fizykoterapii, English Division. Bierze czynny udział w szkoleniu lekarzy specjalizujących się w zakresie dermatologii i wenerologii.

Jest również autorką oraz współautorką rozdziałów do książek z zakresu dermatologii i wenerologii oraz licznych publikacji naukowych, opublikowanych w Polsce, jak i w pismach zagranicznych. Regularnie uczestniczy w szkoleniach i konferencjach krajowych i zagranicznych, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Posiada duże doświadczenie w leczeniu zachowawczym i zabiegowym zmian skórnych, także zmian umiejscowionych na narządach płciowych.

Diagnozuje i leczy m.in.:
  • choroby bakteryjne, wirusowe i grzybice skóry,
  • choroby łojotokowe skóry (trądzik młodzieńczy, trądzik różowaty)
  • choroby alergiczne skóry (pokrzywka, atopowe zapalenie skóry, wyprysk, zapalenie łojotokowe skóry)
  • rogowacenie słoneczne, nowotwory skóry
  • łysienie
  • choroby przenoszone drogą płciową (m.in. kiła, rzeżączka, kłykciny kończyste), choroby skóry zlokalizowane w  okolicy anogenitalnej ( łuszczyca, liszaj twardzinowy, liszaj płaski, kontaktowe zapalenie skóry).

Zajmuje się oceną dermatoskopową znamion barwnikowych u dzieci i dorosłych.

Przeprowadza zabiegi usuwania brodawek łojotokowych,  brodawek zwykłych (kurzajek), włókniaków, kłykcin kończystych, mięczaków zakaźnych, w tym zabiegami z zakresu kriochirurgii.

Wiek pacjenta:

dzieci od 2 r.ż. (pod opieką jednego rodzica) oraz osoby dorosłe

Języki:
  • polski
  • angielski
UMÓW KONSULTACJĘ INTERNETOWO

TYLKO WIZYTY PRYWATNE- lekarz nie realizuje wizyt w ramach ubezpieczeń/pakietów medycznych.

czwartki 16:00 – 20:00